Завдання 6

Ви прийшли  на берег Безмежного моря. Щоб дістатися до острова Спамів, де знаходяться скарби, Вам потрібна яхта, яка є у Роботзона. Роботзон переправить Вас на острів, якщо Ви складете пазл та виконаєте останнє завдання.
  
Завдання 6.
Всім нам в дитинстві читали казки. Спочатку про Червону Шапочку і Колобка, а потім про чарівних героїв «Смарагдового міста», шляхетних принців і прекрасних принцес. Пізніше, коли ми підросли, брак казкових історій стала відчуватися досить гостро - і ми стали придумувати свої, тільки дорослі, іноді добрі, нерідко жорстокі, але все одно казки.
Ті, хто володіє багатою фантазією і, як у дитинстві, продовжує марити про космічні простори, підкорення Галактики, паралельні світи і чарівні артефакти, беруть в руку олівець і починають створювати історії, які рояться у них в голові. Ті, хто зміг отримати відповідну освіту, беруть камеру, знаходять акторський склад і знімають цікаві фільми про світи Айзека Азімова, Аватарах, Володарі Кілець.
Еволюція кінофантастики багато в чому йшла за еволюцією фантастичної літератури. Однак кінематограф з самого початку володів властивістю візуальності, якої письмова література практично позбавлена. Рухоме зображення сприймається глядачем як достовірне, що існує тут і зараз, причому відчуття достовірності не залежить від того, наскільки фантастично розгортаються дії на екрані. Це властивість сприйняття глядачем кінематографа набуло особливого значення після появи спецефектів.
Отже, ...
для виконання наступного завдання вам необхідно скласти  пазл. Для цього перейдіть за посиланням та складіть пазл.
Дайте відповіді на запитання:
1. Назва фільму, кадр якого зображений у пазлі? (3 бали)
2. Рік створення фільму. (1 бал)
3. Режисер цього фільму. (1 бал)
4. Яка мета була у прибульців? (1 бал)
5. Назвіть 10 міст, які повинні були знищити інопланетяни. (5 балів за всі міста).
6. Діаметр та маса інопланетного корабля. (1 бал)
6. В чому полягає ідея знищення чужоземців? (1 бал)

Ключове слово - назва фільму.

Відповіді надсилайте  тут.

  Якщо ви знайшли відповіді, то дісталися скарбів. Молодці! Вам сюди.

 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар